مدرس :

سارا بهمن اورامانی

کارشناس ارشد مهندسی عمران – سازه

 

کانال اینستاگرام سیویل سی

دوره های ویژه ، تخفیف ، آموزش

منابع آزمون نظارت و اجرا عمران

 • null

  مدرس

  مهندس سارا بهمن

 • گروه مهندسی سیویل سی

  زمان آموزش

  حدود ۱۵ دقیقه

 • گروه مهندسی سیویل سی

  دانلود آموزش

  کلیک جهت دانلود

حقوق کپی رایت ویدئو

کپی در وب مجاز نمی باشد.

کانال تلگرامی سیویل سی

کانال تلگرام سیویل سی

دوره های ویژه ، تخفیف ، آموزش

به نام خدا و عرض سلام خدمت دانشجویان و مهندسین وبسایت گروه مهندسی سیویل سی. سارا بهمن اورامانی هستم، در این ویدئو آموزشی قصد داریم منابع آزمون نظارت و اجرا عمران را بصورت کامل و جامع همراه شما عزیزان بررسی کنیم که انشاالله بتوانیم با یک برنامه ریزی صحیح و کارآمد، موفقیت خود را در این آزمون تضمین کنیم. در این ویدئو آموزشی نمونه سؤالات ۲۰ آزمون اخیر ( سال ۹۲ تا ۹۷ ) را بررسی میکنیم و خدمت شما دوستان عرض میکنیم که در هر مبحث توی ۲۰ آزمون اخیر چند سؤال آورده شده است. همچنین کدام مباحث مهم تر هستند و شما حتما باید اون مباحث را با خود داشته باشید و یکسری مباحث هم لزومی ندارد که شما مهندسین گرامی تهیه کنید.

منابع آزمون نظارت و اجرا عمران

منابع آزمون نظارت و اجرا عمران

منابع آزمون نظارت و اجرا عمران

علامت ضربدر قرمز : این مباحث رو میتونید نخرید

اولین کتابی که بررسی میکنیم مبحث اول مقررات ملی ساختمان میباشد که در ۲۰ آزمون اخیر تنها یک سؤال از این مبحث مطرح شده است. ولی اگر قصد دارید که این کتاب رو برای مطالعه شخصی تهیه کنید، توی این کتاب در مورد مباحث مختلف یکسری تعاریف تعاریف رو بیان کرده است. بعنوان مثال در مورد مبحث دوم یکسری تعیریف های خاص بیان شده است.

علامت تیک سبز : این مباحث رو حتما باید بخرید

اولین کتابی که بررسی میکنیم مبحث دوم مقررات ملی ساختمان با عنوان نظارات اداری ویرایش ۱۳۸۴میباشد که در ۲۰ آزمون اخیر ۴۵ سؤال از این مبحث مطرح شده است. در این مبحث تعاریف مختلفی مثل تعریف مجری، ناظر و همچنین قوانین دفاتر و شناسنامه فنی و ملکی ساختمان ها و … مطرح شده است.

دومین کتاب مبحث چهارم مقررات ملی ساختمان با عنوان الزامات عمومی ساختمان ویرایش ۱۳۹۶ میباشد که از این کتاب در ۲۰ آزمون اخیر ۲۰ سؤال مطرح شده است. شما این کتاب را حتما تهیه کنید و ممکن است هر ساله یک یا دو سؤال از این مبحث مطرح شود. این مبحث در مورد یکسری ضوابط کلی ساختمان ( ضوابط کلی درب ها، پنجره ها و … ) صحبت میکند.

کتاب بعدی مبحث پنجم مقررات ملی ساختمان با عنوان مصالح و فرآورده های ساختمانی ویرایش ۱۳۹۶ میباشد که در ۲۰ آزمون اخیر ۷۴ سؤال ازین مبحث مطرح شده است. بطور کلی مباحث ۵ تا ۱۲ و آیین نامه ۲۸۰۰ و راهنمای جوش از مهمترین منابع آزمون نظام مهندسی عمران نظارت و اجرا می باشند.

مبحث ششم مقررات ملی با عنوان بارهای وارد بر ساختمان ویرایش ۱۳۹۲ میباشد که در ۲۰ آزمون اخیر ۵۳ سؤال مطرح شده است. این مبحث در انواع بارها و بارگذاری ها صحبت میکند ( بار مرده، بار زنده، بار برف، بار باد و… )

مبحث هفتم مقررات ملی ساختمان با عنوان پی و پی سازی ویرایش ۱۳۹۲ که در ۲۰ آزمون اخیر ۱۰۱ سؤال از این مبحث بسیار مهم مطرح شده است. این مبحث در مورد ضوابط پی ها و همچنین مباحث مانند گودبرداری و گمانه ها و تعداد آنها صحبت میکند.

علامت دایره آبی : این مباحث رو بهتره که بخرید

اولین کتابی که بررسی میکنیم مبحث سوم مقررات ملی ساختمان با عنوان حفاظت ساختمان ها در مقابل حریق ویرایش ۱۳۹۵ میباشد که در ۲۰ آزمون اخیر ۱۴ سؤال از این مبحث مطرح شده است.

توضیح بسیار مختصری از این ویدئو آموزشی خدمت شما عزیزان شرح دادیم، لذا از شما دعوت میکنیم برای آشنایی بیشتر با منابع آزمون نظارت و اجرا عمران، ویدئو قرار داده شده را با دقت مشاهده فرمایید.

0/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


فهرست